KONTAKT


Alpod d.o.o., Podskrajnik 112, 1380 Cerknica, Slovenija
t. 01 7071 400, f. 01 7071 420, info@alpod.si

 Vodstvo

Matjaž Štefan
Direktor
Samo Štefan
Direktor komerciale


 Računovodstvo

Jolanda Mramor
t. 01 7071 402
jolanda@alpod.si

Heda Žnidaršič
t. 01 7071 402
heda@alpod.si
Vesna Penca
t. 01 7071 402
vesna@alpod.si


 Prodaja

Jelena Nabergoj
t. 01 7071 405
jelena@alpod.si

Radko Benčič
t. 01 7071 401
radko@alpod.si
Marjan Ivančič
t. 01 7071 405
marjan@alpod.si


 Direktor prodaje odvisnim družbam

Matevž Trpin
t. 01 7071 435
matevz.trpin@alpod.si
 


 Vodja izvoza

Uroš Jamnik
t. 01 7071 413
uros@alpod.si
 


 Izvoz

Simon Cvetko
t. 01 7071 417
simon@alpod.si

Igor Gorup
t. 01 7071 418
igor@alpod.si
Maja Sterle
t. 01 7071 418
maja.sterle@alpod.si

Miha Miler
t. 01 7071 401
miha.miler@alpod.si


 Pomočnik direktorja za vodenje projektov

Frane Kovačič
t. 01 7071 401
m. 040 320 333
frane.kovacic@alpod.si
 


 Projekti

Tomaž Hiti
t. 01 7071 409
tomaz@alpod.si

Miran Špeh
t. 01 7071 408
miran@alpod.si

Alan Amon
t. 01 7071 408
alan.amon@alpod.si
Matej Obranovič
t. 01 7071 408
matej@alpod.si

Jasna Gutnik
t. 01 7071 408
jasna@alpod.si


 Nabava

Matjaž Žnidaršič
t. 01 7071 403
matjazz@alpod.si

Mateja Peček
t. 01 7071 419
mateja@alpod.si

Matej Oblak
t.01 7071 433
matej.oblak@alpod.si

Aldo Kuret
t.
01 7071 434
aldo.kuret@alpod.si
Nena Poje
t. 01 7071 416
nena@alpod.si

Gašper Lončar
m. 040 817 580
gasper@alpod.si

Ornela Salinšek
t.
01 7071 432
ornela.salinsek@alpod.si


 Informatika

Martin Terlep
t. 01 7071 404
martin@alpod.si
 


 Marketing

Robert Kužnik
t. 01 7071 414
marketing@alpod.si
Jurij Kraševec
t. 01 7071 414
jurij@alpod.si


 Center talnih oblog Alpod Podskrajnik

Delovni čas salona v Podskrajniku:
ponedeljek – petek:
sobota:
od 8. do 18. ure
od 8. do 12. ure
nedelja in prazniki zaprto

Lidija Košorog
Svetovalka
t. 01 7071 407
lidija.kosorog@alpod.si
Breda Branisel
Svetovalka
t. 01 7071 407
maloprodaja@alpod.si


 Center talnih oblog Alpod Ljubljana-Rudnik

Delovni čas salona v Ljubljani:
ponedeljek – petek:
sobota:
od 8. do 20. ure
od 9. do 13. ure
nedelja in prazniki zaprto

Aleš Eržen
Vodja salona
t. 01 6003 460
ales@alpod.si
 


Jerneja Cizej
Svetovalka
t. 01 6003 462
jerneja@alpod.si
Saša Dinić
Svetovalec
t. 01 6003 460
sasa@alpod.si

Maja Špoljarič
Svetovalka
t. 01 6003 462
maja@alpod.si
Sonja Černič
Svetovalka
t. 01 6003 462
sonja@alpod.si

Aleš Česenj
Svetovalec
t. 01 6003 462
ales.cesenj@alpod.si
 




 Center talnih oblog Alpod Murska Sobota

Delovni čas salona v Murski Soboti:
ponedeljek – petek:
sobota:
od 8. do 18. ure
od 8. do 13. ure
nedelja in prazniki zaprto

Robert Gaber
Vodja salona
t. 08 20 54 105
robert.gaber@alpod.si
Rade Bačič
Svetovalec
t. 08 20 54 105
rade.bacic@alpod.si
 
  SALON CERKNICA
  Podskrajnik 112, SI-1380 Cerknica
  t. 01 7071 400  |  info@alpod.si

  SALON LJUBLJANA
  Ukmarjeva 2, bivša Jurčkova 233
  SI-1108 Ljubljana | t. 01 6003 460

  SALON MURSKA SOBOTA
  Noršinska ulica 6 (PC Mešič)
  SI-9000 M. Sobota | t. 08 20 54 105  
Obiščite našo novo spletno stran www.Floor-experts.si
Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogočajo deljenje vsebin.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke