Osebna izkaznica

Popolno ime:

Alpod podjetje za trgovino in inženiring d.o.o.
Kratko ime:
Naslov:
Alpod d.o.o.
Podskrajnik 112, SI-1380 Cerknica
Telefon:
Faks:
E-pošta:


01 707 14 00
01 707 14 20
info@alpod.si
info@floor-experts.si
ID št. za DDV: SI34754008
Matična št.:
1274112
Registrski organ: Okrožno sodišče Ljubljana
Zaporedna številka vpisa:

13036500
Osnovni kapital: 41.7290 €



VODSTVO

Matjaž Štefan
Direktor
Samo Štefan
Direktor prodaje


POMOČNIK DIREKTORJU PRODAJI ODVISNIM DRUŽBAM

Matevž Trpin
T: 01 707 14 35
M: 040 599 514
matevz.trpin@alpod.si

 


PRODAJA SLOVENIJA

Tomaž Hiti
Vodja
T: 01 707 14 09
M: 040 817 572
tomaz@alpod.si
Jelena Nabergoj
T: 01 707 14 05
M: 040 817 582
jelena@alpod.si
Marjan Ivančič
T: 01 707 14 05
M: 040 308 568
marjan@alpod.si
Radko Benčič
T: 01 707 14 12
M: 040 308 561
radko@alpod.si
Matej Obranovič
T: 01 707 14 08
M: 040 308 569
matej@alpod.si
Miran Špeh
T: 01 707 14 08
M: 040 817 575
miran@alpod.si
Jasna Gutnik
T: 01 707 14 09
M: 040 817 587
jasna@alpod.si
Alan Amon
M: 031 674 007
alan.amon@alpod.si


PRODAJA TUJI TRGI

Uroš Jamnik
vodja
T: 01 707 14 13
M: 031 689 183
uros@alpod.si
Simon Cvetko
T: 01 707 14 17
M: 040 817 574
simon@alpod.si
Igor Gorup
T: 01 707 14 18
M: 040 817 573
igor@alpod.si
Miha Miler
T: 01 707 14 07
M: 051 638 855
miha.miler@alpod.si
Damjan Petrović
T: 01 707 14 13
M: 040 534 469
damjan.petrovic@alpod.si
 


PROJEKTI

Frane Kovačič
Vodja
M: 040 320 333
frane.kovacic@alpod.si
Aldo Kuret
M: 051 302 728
aldo.kuret@alpod.si
Timotej Cizej
M: 041 625 659
timotej.cizej@alpod.si
Valentina Žnidaršič
T: 01 707 14 34
valentina.znidarsic@alpod.si


NABAVA

Mateja Peček
T: 01 707 14 19
M: 040 308 566
mateja@alpod.si
Matjaž Žnidaršič
T: 01 707 14 03
M: 040 591 576
matjazz@alpod.si
Nena Poje
T: 01 707 14 16
M: 040 817 581
nena@alpod.si
Gašper Lončar
T: 01 707 14 16
M: 040 817 580
gasper@alpod.si
Matej Oblak
T: 01 707 14 33
M: 031 736 333
matej.oblak@alpod.si
Ornela Salinšek
T: 01 707 14 32
M: 040 308 564
ornela.salinsek@alpod.si


RAČUNOVODSTVO

Jolanda Mramor
Vodja
T: 01 707 14 02
M: 040 308 565
jolanda@alpod.si
Heda Žnidaršič
01 707 14 02
heda@alpod.si
Vesna Penca
T: 01 707 14 02
vesna@alpod.si


INFORMATIKA

Martin Terlep
T: 01 707 14 04
M: 040 900 555
martin@alpod.si
 


MARKETING

Robert Kužnik
T: 01 707 14 14
M: 031 204 460
marketing@alpod.si
Jurij Kraševec
T: 01 707 14 14
M: 041 827 317
jurij@alpod.si
 
  SALON CERKNICA
  Podskrajnik 112, SI-1380 Cerknica
  t. 01 7071 407  |  info@alpod.si

  SALON LJUBLJANA
  Ukmarjeva 2, bivša Jurčkova 233
  SI-1108 Ljubljana | t. 01 6003 460

  SALON MURSKA SOBOTA
  Noršinska ulica 6 (PC Mešič)
  SI-9000 M. Sobota | t. 08 20 54 105  
Obiščite našo novo spletno stran www.Floor-experts.si
Na spletni strani uporabljamo piškotke (cookies). Nekateri piškotki zagotovijo, da stran deluje normalno, drugi poskrbijo za vašo lažjo uporabo spletne strani, štetje števila obiskovalcev in delovanje vtičnikov, ki omogočajo deljenje vsebin.
Če boste nadaljevali, bomo sklepali, da ste z veseljem sprejeli vse piškotke.
Zavrni piškotke