DomovKontakt

STOPITE Z NAMI V KONTAKTPošljite nam sporočilo

Za kakršnakoli vprašanja ali morebitne komentarje nas lahko kontaktirate s pomočjo spodnjega obrazca. Z veseljem vam odgovorimo. Vaš e-mail naslov ne bo nikoli objavljen. Zahtevana polja so označena.

Telefon
Cerknica
+386 (0)1 707 14 00

Ljubljana
+386 (0)1 600 34 60

Murska Sobota
+386 (0)8 205 41 05
Email
info@alpod.si

info@floor-experts.si

OSNOVNI PODATKI

Alpod podjetje za trgovino in inženiring d.o.o.

E-pošta:

info@alpod.si
info@floor-experts.si

Naslov:
Podskrajnik 112, SI-1380 Cerknica

Telefon:
01 707 14 00

Faks:
01 707 14 20

ID št. za DDV:
SI34754008

Matična št.:
1274112

Registrski organ:
Okrožno sodišče Ljubljana

Zaporedna številka vpisa:
13036500

Osnovni kapital:
41.729 €

VODSTVO

Matjaž Štefan
Direktor

Samo Štefan
Direktor prodaje

POMOČNIK DIREKTORJU PRODAJI ODVISNIM DRUŽBAM

Matevž Trpin
T: 01 707 14 35
M: 040 599 514
matevz.trpin@alpod.si

PRODAJA SLOVENIJA

Tomaž Hiti
Vodja
T: 01 707 14 09
M: 040 817 572
tomaz@alpod.si

Marjan Ivančič
T: 01 707 14 05
M: 040 308 568
marjan@alpod.si

Radko Benčič
T: 01 707 14 12
M: 040 308 561
radko@alpod.si

Matej Obranovič
T: 01 707 14 08
M: 040 308 569
matej@alpod.si

Miran Špeh
T: 01 707 14 08
M: 040 817 575
miran@alpod.si

Jasna Gutnik
T: 01 707 14 09
M: 040 817 587
jasna@alpod.si

Alan Amon
M: 031 674 007
alan.amon@alpod.si

PRODAJA TUJI TRGI

Uroš Jamnik
vodja
T: 01 707 14 13
M: 031 689 183
uros@alpod.si

Simon Cvetko
T: 01 707 14 17
M: 040 817 574
simon@alpod.si

Igor Gorup
T: 01 707 14 18
M: 040 817 573
igor@alpod.si

Miha Miler
T: 01 707 14 07
M: 051 638 855
miha.miler@alpod.si

Damjan Petrović
T: 01 707 14 13
M: 040 534 469
damjan.petrovic@alpod.si

PROJEKTI

Frane Kovačič
Vodja
M: 040 320 333
frane.kovacic@alpod.si

Aldo Kuret
M: 051 302 728
aldo.kuret@alpod.si

Valentina Žnidaršič
T: 01 707 14 34
valentina.znidarsic@alpod.si

NABAVA

Mateja Peček
T: 01 707 14 19
M: 040 308 566
mateja@alpod.si

Matjaž Žnidaršič
T: 01 707 14 03
M: 040 591 576
matjazz@alpod.si

Nena Poje
T: 01 707 14 16
M: 040 817 581
nena@alpod.si

Gašper Lončar
T: 01 707 14 16
M: 040 817 580
gasper@alpod.si

Matej Oblak
T: 01 707 14 33
M: 031 736 333
matej.oblak@alpod.si

Ornela Salinšek
T: 01 707 14 32
M: 040 308 564
ornela.salinsek@alpod.si

RAČUNOVODSTVO

Jolanda Mramor
Vodja
T: 01 707 14 02
M: 040 308 565
jolanda@alpod.si

Heda Žnidaršič
01 707 14 02
heda@alpod.si

Vesna Penca
T: 01 707 14 02
vesna@alpod.si

INFORMATIKA

Martin Terlep
T: 01 707 14 04
M: 040 900 555
martin@alpod.si

MARKETING

Robert Kužnik
T: 01 707 14 14
M: 031 204 460
marketing@alpod.si

Jurij Kraševec
T: 01 707 14 14
M: 041 827 317
jurij@alpod.si

https://www.alpod.si/wp-content/uploads/2018/11/alpod-logo.png
O PODJETJU
Podjetje Alpod je največji distributer lesenih talnih oblog v JV Evropi. Poleg Slovenije s svojimi podjetji v tujini oskrbujemo naše partnerje na Hrvaškem, v Srbiji, Češki, Slovaški, Bolgariji, Italiji, BiH, Črni Gori, Makedoniji, Kosovu, Albaniji.
KONTAKT
Podskrajnik 112, SI-1380 Cerknica
BREZPLAČNA PONUDBA

Brezplačna ponudba

Ali želite, da Vam montažo opravijo naši strokovnjaki?

Kako ste izvedeli za nas? (označite)

CERTIFIKATI
https://www.alpod.si/wp-content/uploads/2019/04/aaa-certifikat.jpg
https://www.alpod.si/wp-content/uploads/2019/04/quadal.jpg
SLEDITE NAM